taniec dla dzieci wołomin

PAŹDZIERNIK W SHOCK DANCE – CO SIĘ U NAS DZIAŁO?

Dwa miesiące za nami. Nasza szkoła Shock Dance działa już pełną parą. W tym roku zagościła u nas nowa Pani Instruktor Patrycja, która prowadzi zajęcia w Wawerskim Centrum Kultury. Taniec to jej całe życie i zaszczepia w małych tancerzach swoje zamiłowanie. Dzieciaki wprost uwielbiają spędzać z nią czas.

PAŹDZIERNIKOWE TURNIEJE TAŃCA

Shock Dance regularnie bierze udział w turniejach tańca. Każdy, nawet najmłodszy i początkujący tancerz ma okazję zaprezentować swoje umiejętności.

13 października 2018r. odbył się: Ursynowski Turniej Tańca. Wystąpiły w nim dzieci z grup początkujących oraz średnio zaawansowanych, a także paru naszych tancerzy najwyższej, mistrzowskiej klasy. Prezentowali się w stylach hip-hop, disco dance oraz od w nowej kategorii PAI (Performing Art Improvisation) – są to prezentacje indywidualne do muzyki organizatora w oparciu o technikę tańca jazzowego, klasycznego lub modern. Podstawą oceny pokazu jest interpretacja muzyki, poziom techniczny prezentacji oraz wyraz artystyczny. Najmłodsze dziewczynki, czyli 5-7 latki ze szkoły w Wołominie i Warszawie zdobyły oczywiście miejsca na podium. Każdy tancerz wykazał się wysokim poziomem umiejętności. Dzieci do domu wracały z wielkimi uśmiechami na twarzy, medalami i pucharami. Choć dla niektórych był to pierwszy taneczny turniej, dzieci czuły się pewnie i profesjonalnie przygotowane. Na sali panowała wesoła atmosfera, a wszyscy zawodnicy doskonale się bawili.

 

Dnia 27 października 2018r. odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, które już wymagały od naszych zawodników pełnego zaangażowania i naprawdę intensywnych przygotowań. Tańczący zaprezentowali swoje umiejętności solo oraz w duetach w kategoriach: jazz funk, free dance category, techno, disco slow, fantasy show, hip-hop.  Wielu tancerzy Shock Dance zostało mistrzami, vice mistrzami, pokonując innych uczestników z całej Polski.

Dzięki wspaniałym występom naszych podopiecznych powołano nas do narodowej reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym. To dla naszej szkoły ogromne wyróżnienie, a dla wszystkich startujących w zawodach okazja do osiągania coraz lepszych wyników i motywacja, że warto dążyć do postawionych sobie celów.

INNE WYDARZENIA

W październiku dzieci z naszej szkoły wystąpiły też na drugiej rocznicy otwarcia Galerii Wołomin, na Wielkim otwarciu parku przy Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie. Wspierały swoją obecnością i tańcem na festynie dla chorej dziewczynki, a także swoimi prezentacjami otworzyły Turniej Szermierczy Młodzi Waleczni 2018 w Ząbkach. Na występach pojawiło się wielu widzów, patrzących na naszych tancerzy z zachwytem. Publiczność oczywiście doceniła ciężką pracę i perfekcyjne pokazy gromkimi brawami.

Taniec dla dzieci Wołomin to doskonała forma aktywności. Podczas treningów maluchy i starsi doskonalą swoje umiejętności motoryczne, uczą się sprawnej koordynacji ruchowej i kształtują wszystkie mięśnie ciała.

 

Zapisując dziecko do naszej szkoły Shock Dance na zajęcia hip-hop, disco dance, taniec współczesny czy akrobatykę w Wołominie lub Warszawie, dajecie mu możliwość kompleksowego rozwoju, rozładowania emocji i nauki tańca na najwyższym poziomie.

 

szkoła tańca dla dzieci wołomin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *