Twoje dziecko ma dużo energii i lubi poruszać się w rytm muzyki?

Zapraszamy do naszego Klubu Tanecznego SHOCK DANCE.
Nasi świetni instruktorzy zajmą się Twoją pociechą jak najlepiej. Pomogą, pocieszą i wszystko zauważą, a to dlatego, że podchodzą indywidualnie do każdego malucha.
U nas pamiętamy o najważniejszym – wśród dzieci w wieku przedszkolnym TANIEC PRZEZ ZABAWĘ, co pomaga im w kształtowaniu psycho-fizycznej harmonii.

Taniec i jego istotne znaczenie pojawia się już w przedszkolu, wtedy można zaobserwować dzieci, które mają niezwykłe poczucie rytmu, a przy tym doskonałą koordynację ruchową. Wszystkie formy zajęć umuzykalniających, w tym także taniec, kształcą wrażliwość estetyczną dziecka, wzbudzając jego zamiłowanie do ruchu przy muzyce. Konieczność zapamiętania różnych zmian następujących w zabawie czy tańcu zmusza dziecko do uwagi, szybkiej orientacji i decyzji. Zajęcia taneczne pomagają pokonywać wewnętrzne opory dziecka m.in. nieśmiałość. U nas powstają klubowe więzi koleżeńskie, które trwają wiele lat. Poza tym taniec sprawia, że dziecko rozsądnie spędza wolny czas i uczy się, że posiadanie hobby jest ważnym elementem życia codziennego.

Oczywiście oprócz zabawy uczestnicy zajęć poznają podstawowe techniki taneczne i kroki głównie ze styli tańca Disco Dance  (szybki, energiczny taniec), Jazz (melancholijny, powolny, uczuciowy taniec). Instruktorzy przygotowują też krótkie układy choreograficzne, wyrabiające pamięć taneczną, a na wielu pokazach tanecznych w okolicy w których nasz Klub często bierze udział rodzice mogą zobaczyć jakie postępy zrobiło ich dziecko i jak sobie radzi na tle grupy.

Jest coraz więcej szkół, które prześcigają się w ciekawych ofertach przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Kiedy więc twoje dziecko ukończy 4 r.ż. i zapragnie rozpocząć naukę tańca, nie zwlekaj zapisz je do NAS!

Po prostu Taniec dla dzieci! 🙂

Odkrywamy Pasję

Staramy się aby dzieci aktywnie uczestniczyły na zajęciach tanecznych

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj!

Każdy moment jest idealny na rozpoczęcie zajęć - taniec dla dzieci! 🙂

Nasze filmy na youtube

Zobacz jak tańczymy!

Terminy zajęć Baby Dance

Wołomin ul. Mariańska 7 (Miejski Dom Kultury)

  • Wtorek i Czwartek godzina 16.00 – 16.50

START ZAJĘĆ 02.09.2021

Warszawa ul. Żegańska 1a sala 97

  • Wtorek i Czwartek godzina 17.00 – 17.50

Zapis Online Wołomin

 

Weryfikacja

Zapis Online Warszawa Wawer

 

Weryfikacja