Listopad w szkole tańca w Wołominie i Warszawie

szkoła tańca wołomin

Listopad w szkole tańca w Wołominie i Warszawie

ZAJĘCIA LISTOPADOWE

W listopadzie treningi odbywały się bez zmian. Przede wszystkim stawialiśmy na ćwiczenia wysiłkowe, wytrzymałościowe i rozciągające przygotowujące dzieci do turniejów. Co wtorek i czwartek odbywały się zajęcia disco dance, a w środy i piątek – akrobatyka, zajęcia jazzowe oraz hip-hop.

W Miejskim Domu Kultury ruszyła sekcja taneczna prowadzona przez Pana Roberta Jakubowskiego. Małe przedszkolaki świetnie się bawią tańcząc razem ze swoimi rodzicami.

LISTOPADOWE TURNIEJE TAŃCA:

17 listopada 2018r. odbył się Turniej Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa. Nasi instruktorzy zasiedli za panel komisji sędziowskiej. Tancerze Shock Dance startowali w stylach tanecznych: PAI, Disco Dance oraz Hip-Hop. Trenerzy bardzo kibicowali swoim podopiecznym.  Dzieci pozdobywały liczne medale, puchary, a nawet nagrody rzeczowe. Jak zawsze ciężka praca opłaciła się i została wynagrodzona.

24 listopada 2018r. odbyły się Mistrzostwa Polski w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu. Tancerze startowali m.in. w kategoriach disco dance freestyle, dance show, fantasy show, disco slow. Szczególnie jesteśmy dumni z wyniku jaki osiągnęła – Aleksandra Chmielewska – 1 miejsce w kategorii Disco freestyle, kadetki, solo, kobiet.

Oczywiście inne tancerki także wykazały się rewelacyjną techniką taneczną i nie tylko, co poskutkowało wysokimi miejscami w finałach.                             W Radzyminie o godzinie 13:00 odbyła się Kategoria „no stress” disco dance w której startowały nasze najmłodsze maluchy. Dla niektórych był to pierwszy turniej taneczny, jednak dzieci czuły się pewnie i profesjonalnie przygotowane. Każdy zawodnik dostał dyplom i medal za udział.

18 listopada 2018r. odbyły się warsztaty taneczne w Wawerskim Centrum Kultury z Dimą Kashpirskyi.  Tancerz, który niejednokrotnie stanął na najwyższym stopniu podium uczył nasze dzieci nowych układów tanecznych z hip-hopu i jazz funku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni Dimie za poświęcony czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.